(077) 300-99-37

(077) 300-99-37

Menü

Havalandirma Sisteminin Qurasdirilmasi                             (077) 300-99-37

Havalandirma Sistemi Haqqında

Havalandirma sistemi, cirkli havani təbii axin vasitesile elaqedar muhitden udaraq, is yerlerinde ve ya isitmeden cirklenmis havani qizdirmaq ve etraf muhite temiz hava vermek ucun istifade edilen sistemdir.

Havalandirma Sistemi Ne İse Yarayir

VRF sistemi

VRF sistemi

Havalandirma sistemlerinin umumi vezifeleri etrafdaki havanin dovriyyesini temin etmekdir.


1) Davamli temiz havanin temin edilmesi,

2) Atmosferi tezelemek,

3) Yangin ve partlayis kimi hallari aradan qaldirmaq ,

4) Pis qoxulari aradan qaldirmaq ucun.

Havalandirma Sistemi Nece Olmalidir ?

merkezi sistem

merkezi sistem

  Havalandırma Nasıl Yapılmalıdır?

Ortak kullanım alanlarında ve kapalı kalan mekanlarda havalandırma yapılmazsa, bu alanlarda yaşamak imkansız hale gelir. Bu durumlar için profesyonel havalandırma sistemleri kullanılır.

Bir ortamda bulunması gereken hava miktarı, mekanın hacmine, kullanım şekline ve sürekli bulunan insan sayısına göre değişir. Bu nedenle her ihtimal göz önünde bulundurularak, havalandırma için en ideal proje hazırlanır.

Havalandırma gereksinimine göre belirlenecek olan havalandırma seçenekleri, her zaman en iyi şekilde düşünülerek yapılır. Çünkü bir spor salonu ile bir restoranın havalandırma ihtiyaçları aynı olmayacaktır. Mekandaki mutfak ve tuvaletlerin havalandırmaları da farklı sistemler kullanılarak yapılacaktır. Bu nedenle havalandırma sistemi kurulacak olan mekana, öncelikle bir keşif yapılarak durum analizi sonrası uygun olan havalandırma sistemi kurulur.

Для каких секторов подходят системы вентиляции?

kanal tipli kondisioner

kanal tipli kondisioner

Вентиляционный сектор предоставляет услуги, прежде всего, для мастерских, производственных помещений и пищевой промышленности.


Вентиляционные системы, которые вы можете выбрать для учреждения или индивидуально в каждом секторе, производятся в соответствии с инженерной этикой и отвечают потребностям в каждой области. Вентиляционные системы можно использовать везде, от малого бизнеса до промышленных производственных объектов.


По этой причине вы всегда должны получать поддержку от компаний, которые производят качество, чтобы вы могли получить услуги в лучших условиях и которые могут создать наиболее подходящее оборудование для вашего сектора.

X